Collection: Earth
The Tierra collection is a revolution in terms of materiality and style and expresses all the know-how of a company that has always worked with plastic materials and today does so by preserving the environment and creating beauty for the table with 100% recycled materials and recyclable.
-
"TIERRA" UNIVERSAL KITCHEN ROLL HOLDER
Regular price $26.00Regular priceUnit price / perSale price $26.00Sold out -
Sold outJar "TIERRA"
Regular price From $21.00Regular priceUnit price / per$30.00Sale price From $21.00Sold out -
"ALL TOGETHER" TABLE/KITCHEN ORGANIZER
Regular price $34.00Regular priceUnit price / per$69.00Sale price $34.00Sold out -
CONTAINER FOR BAKERY PRODUCTS "TIERRA"
Regular price $35.00Regular priceUnit price / per$36.00Sale price $35.00Sale -
Sold out"TIERRA" BREAD BASKET
Regular price $54.00Regular priceUnit price / per$60.00Sale price $54.00Sold out -
Sold outSET OF 6 SHORT GLASSES "TIERRA"
Regular price $29.00Regular priceUnit price / perSale price $29.00Sold out -
Sold outSWET OF 3 ”TIERRA" CANS
Regular price $53.00Regular priceUnit price / per$60.00Sale price $53.00Sold out -
CONTAINER WITH LID "TIERRA"
Regular price From $19.00Regular priceUnit price / perSale price From $19.00 -
Sold out"TIERRA" APPETIZER
Regular price $22.00Regular priceUnit price / per$48.00Sale price $22.00Sold out -
Sold out"TIERRA" GLASS
Regular price From $6.00Regular priceUnit price / per$10.00Sale price From $6.00Sold out -
Sold out"TIERRA" SERVING TRAY
Regular price $30.00Regular priceUnit price / perSale price $30.00Sold out -
Sold outCENTERPIECE/FRUIT BOWL "TIERRA"
Regular price $38.00Regular priceUnit price / perSale price $38.00Sold out -
"TIERRA" SALAD CUTLERY
Regular price $15.00Regular priceUnit price / per$16.00Sale price $15.00Sale -
SaleCONTAINER "TIERRA"
Regular price From $7.00Regular priceUnit price / per$38.00Sale price From $7.00Sale -
Sold outTRAY "TIERRA"
Regular price From $19.00Regular priceUnit price / perSale price From $19.00Sold out -
Sold outCUP HOLDER
Regular price $16.00Regular priceUnit price / perSale price $16.00Sold out















